fbpx

Kontakti

Biroji

TARTU
Addrese:  Ringtee 26 Tartu 50105
Telefons:   +372 6750 066
E-pastas:    info@nordfix.ee

Atvērts
Mo-Th         8.00 – 17.00
Fr            8.00 – 16.00

TALLINN
Addrese:  Helgi tee 2 Peetri 75312
Telefons:   +372 51 973 699
E-pastas:    rauno@nordfix.ee

Atvērts
Mo-Th         8.00 – 17.00
Fr            8.00 – 16.00

Sūtīt ziņu

    Uzņēmuma informācija

     

    Nordfix OÜ

    Addrese:     Ringtee 37A Tartu 50105
    Telefons:      +372 6750 066
    E-pastas:       info@nordfix.ee

    Reģ. Nr:      12067860
    PVN. Nr:    EE101431905
    IBAN:          EE472200221051846869

    Tartu birojs

    Taimo Ala

    Noliktavas pārzinis

    +372 5330 6170

    ladu@nordfix.ee

    Marko Liinar

    Pārdošanas vadītājs / Valdes loceklis

    +372 5204 662

    marko@nordfix.ee

    Tauno Suits

    Pārdošanas vadītājs / Valdes loceklis

    +372 5667 6950

    tauno@nordfix.ee

    Katriin Kull

    Iepirkumu vadītāja

    +372 5385 2717

    katriin@nordfix.ee

    Aivar Uibopuu

    Tirdzniecības pārstāvis

    +372 5216 353

    aivar@nordfix.ee

    Kaarel Teenu

    Servisa meistars

    +372 5199 7425

    remont@nordfix.ee

    Kristel Filippov

    Mārketinga menedžere

    +372 6750 066

    kristel@nordfix.ee

    Tallinna birojs

    Rauno Osol

    Tirdzniecības pārstāvis

    +372 5197 3699

    rauno@nordfix.ee

    Oleg Hamov

    Pārdošanas konsultants / Servisa meistars

    +372 5122636

    tallinn@nordfix.ee

    JŪSU INSTRUMENTS IR SALŪZIS? VEDIET TO PIE MUMS, MĒS SALABOSIM!